Showing staff members with last name starting with the letter D
Lori Dale
Art Teacher
Danielle Dalluge
Teacher
Tony Dam
Vocal Music Teacher
Henry Dang
IT Field Technician
Collin Daniels
Math Teacher
Kelly Danilson
Family & Consumer Science Teacher
Jack Daubitz
Vocal Music Teacher
Kersten Daubitz
Elise Davidson
Music Teacher
Virginia Davis
Math Teacher
Mark Davis
Talent Acquisition Coordinator
District Office
Megan Davis
Second Grade Teacher
Connie Davis
Campus Monitor
Cassidy Davis-Kindley
Special Education Associate
Brianna Davitt
Kindergarten Teacher
Nader Dawd
Special Education Associate
Barbara Dawn
Special Education Associate
Anthony Daye
Special Education Associate
Kayla Dayton
Special Education Teacher
Stacie De Haan
Director of Instructional Services
District Office
Jason Dean
Technology Teacher
Amy Dean
Special Education Associate
Melinda Deangelo
Special Education Associate
Amy DeBoer
First Grade Teacher
Ronni Decarlo
Teacher
Cecily Decklever
Melita Dedic
Special Education Associate
Mackenzie Degen
Fourth Grade Teacher
Amanda DeGroote
Technology & Innovation Leader
District Office
Ashley DeGroote
Special Education Teacher
Kari DeJong
Math Interventionist
Sarah Del Campo
Art Teacher
Madeline Demarco
Fourth Grade Teacher
Stephanie DeMeester
Social Studies Teacher
Elisabeth Dempsey
Special Education Associate
Mark Dennison
Night Custodian
Leslie Denton
Fourth Grade Teacher
Denise Denton
Lunch Clerk
Denise Denton
Special Education Associate
Communications Department
Doris Deubel
Child Care Supervisor
Joshua Deutmeyer
Instrumental Music Teacher
Sean Devlin
Director of Construction Services
District Office
Silvia Diaz
Night Custodian
Kelsey Dickey
Lunch/Recess Associate
Gillian Dickman
Night Custodian
Mary Diemer
Nutrition Satellite Supervisor
Greg Dimarco
English Teacher
Amy DiPietro
Special Education Associate
Carrie Dirksen
Technology Teacher
David Dirkx
Math Teacher
Chantel Dixon
Lunch Clerk
Dijana Dizdarevic
Special Education Associate
Caleb Dodd
Teacher
Jessica Dodds
Science Teacher
Sarai Dodge
Assistant Girls Cross Country Coach
Kathleen Doherty
Science Teacher
Dragana Dolic
Nutrition General Worker
Shanlyn Doll
Counselor
Pat Donahue
Special Education Assoicate
Monica Donham
Art Teacher
Adam Donovan
Special Ed Associate
Ashlie Dooley
Assistant Child Care Site Supervisor
Laura Dooley
Special Ed Assoicate
Melissa Doty
Day Custodian
Brenda Doud
Art Teacher
Trailridge School
Dawn Douglas
Special Education Associate
Mindy Dow
Kindergarten Teacher
Julia Downing
Nutrition General Worker
Darryl Downs
Director of Information Systems
District Office
Dana Drake
Special Education Teacher
Kerry Drees
Math Interventionist
Mary Beth Drewe
Lunch/Recess Associate
Tiffany Drucker
First Grade Teacher
Paige Drucker
Math Teacher
Nick Drucker
9th Grade Basketball Coach
Maria DuBois
Special Education Teacher
James Duea
Activities Director
Ben Duea
Special Education Teacher
Landis Duffett
Shari Duncan
Special Education Associate
Nancy Duncan
Science Teacher
Carly Dunkelberger
Special Education Teacher
Max Dunlap
Special Education Associate
Jordyn Dunlay
Assistant Principal at Maple Grove/Woodland Hills
Louis Dupuis
Zejna Duric
Night Custodian
District Office
DJ Duve
Fourth Grade Teacher
Taylor Duwe
Second Grade Teacher
Mary Dwyer
2nd Grade Teacher
Kris Dykstra
Special Education Teacher
Hasan Dzanic
Night Custodian